Deklarata “Dua një djalë fukara ta mbaj unë”, Ja çfarë thotë Benida tani

Beniada Nishani ishte pjesë e “BBV” dhe konsiderohej si një ndër personazhet më karizmatike të këtij reality-show. Modelja fitoi zemrat e të githëve me thjeshtësinë dhe çiltërsinë e saj. Por përveç kësaj, Beniada tërhiqte vëmendjen me deklaratat duke shkaktuar të qeshura jo vetëm tek banoret por edhe tek publiku. Së fundmi, modelja ka befasuar sërish […]

Continue Reading

Bora Zemani humb durimin me ndjekësen e saj i shkruan drejtpërdrejt koment “ Po bëj sakrifica për djalin tim”

Moderatorja shqiptare, Bora Zemani është njëra ndër personazhet më të përfolura në media gjatë këtyre muajve të fundit, për shkak të historisë me aktorin, Donald Veshaj. Si një nga personazhet më të komentuar, ajo merr gjithmonë vëmendjen me postimet që bën nëpër rrjete sociale. Së fundmi, Zemani ka postuar një video bashkë me djalin e […]

Continue Reading

Fifi dhe Adisi po bëhen prindër?

Këngëtarja Fifi dhe biznesmeni Adis, po përjetojnë dashurinë e tyre duke mos u ndarë asnjëherë. Para pak minutash ishte artistja ajo që postoi një fotografi krahë partnerit të cilën e ka ripostuar në InstaStory, Adisi por, a janë në pritje të ëmbël çifti i sapo krijuar? Dyshja kanë habitur me mbishkrimin që kanë bërë për […]

Continue Reading

Arjola Demiri ben deklaraten e papritur

Ish banorja e “Big Brother VIP”, Arjola Demiri, është përfolur shumë gjatë rrugëtimit të saj ne program.Aktorja është përfolur shumë edhe në momentin që shprehu dëshirën per te prezantuar emisionin “Portokalli”. Ditën e sotme Arjola ishte e ftuar në “N’majë t’gjuhës” me Xheraldina Vulën, ku foli për të gjitha ndjesitë që kishte përjetuar në këtë […]

Continue Reading